Hirdetések - C év Évközi 28. vasárnap

szűz és egyháztanító emléknapja

Csütörtök (október 17.):  Antiochiai Szent Ignác püspök és vértanú emléknapja

Péntek (október 18.):       Szent Lukács evangélista ünnepe

1. Október 20-án, vasárnap országos gyűjtés lesz a missziók javára, így adjuk majd adományainkat.

1. Október a Rózsafüzér hónapja, az esti misék előtt hétfőn, kedden, csütörtökön, pénteken és vasárnap 1730 órától rózsafüzért imádkozunk.

1. Hálásan köszönöm mindazok munkáját, akik a terménybetakarító hálaadás előkészítésében és lebonyolításában segítettek. Köszönöm mindenkinek, akik terményeket, süteményt és finomságokat hoztak!

1. 2020. évi naptárak és a kalendárium már kapható. Megvásárolhatók a plébániatemplomban az újságos polcnál, a fíliákban pedig a sekrestyében. Kalendárium 500 Ft, forgathatós naptár 300 Ft, gyereknaptár 250 Ft, egylapos falinaptár 50 Ft.

1. November 1-jén, pénteken sírkőszentelést végzek 930 órától a tabi temetőben. Aki szenteltetni szeretne, kérem, jelezze a sekrestyében vagy a plébánián. Találkozó a ravatalozónál lesz.