Hirdetések - C év Évközi 31. vasárnap

2019.12.02

2019. november 3.

Hétfő (november 4.):                            Borromeo Szent Károly püspök emléknapja

Kedd (november 5.):                            Szent Imre herceg ünnepe

Szombat (november 9.):             Lateráni bazilika felszentelésének ünnepe

1. Plébániai Karitászcsoportunk idén ünnepli alapításának első évfordulóját. Ez alkalomból szeretettel hívjuk és várjuk a kedves Testvéreket 2019. november 9-én, szombaton a plébániatemplomba a 1530 órakor kezdődő ünnepi műsorra, amelyen közreműködik a Szent Gellért Római Katolikus Óvoda és a Tabi Fúvószenekar kamara csoportja, majd az azt követő hálaadó szentmisére, amit Excellenciás és Főtisztelendő Mayer Mihály nyugalmazott pécsi püspök úr mutat be az Andocsi Esperesi Kerület papságával együtt.

1. November 17-én, vasárnap tartjuk a búcsúi szentmisét a lullai templomban 800 órai kezdettel, Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

1. November 17-én, vasárnap 930 órakor tartjuk a bábonyi kápolna búcsúját Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

1. November 17-én vasárnap a torvaji templomban is lesz szentmise 1300 órakor.

1. Akik a jövő évre is szeretnének Új Ember, Keresztény Élet, Adoremus újságokat előfizetni, kérem, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében vagy a plébánián november végéig. Újságelőfizetést a jövő évre csak a teljes összeg (éves díj) befizetésével áll módunkban elfogadni.