Hirdetések - C év Évközi 32. vasárnap

2019. november 10.

Hétfő (november 11.):                Tours-i Szent Márton püspök emléknapja

Kedd (november 12.):                 Szent Jozafát püspök és vértanú emléknapja

1. November 17-én, vasárnap tartjuk a búcsúi szentmisét a lullai templomban 800 órai kezdettel, Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

1. November 17-én, vasárnap 930 órakor tartjuk a bábonyi kápolna búcsúját Szent Erzsébet ünnepéhez kapcsolódva.

1. November 17-én, vasárnap a torvaji templomban is lesz szentmise 1300 órakor.

1. Akik a jövő évre is szeretnének Új Ember, Keresztény Élet, Adoremus újságokat előfizetni, kérem, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében vagy a plébánián november végéig. Újságelőfizetést a jövő évre csak a teljes összeg (éves díj) befizetésével áll módunkban elfogadni.

5.Betegségem miatt a falvakban a szentmisék rendje a következőképpen alakul:

November 17-én 800-kor Lulla, búcsúi szentmise - Bálint Gábor atya

November 17-én 930-kor Bábony, búcsúi szentmise - Bálint Gábor atya

November 17-én 1100-kor Torvaj, szentmise -.Bálint Gábor atya

November 24-én 1300-kor Sérsekszőlős szentmise - Bálint Gábor atya

November 24-én 1400-kor Zala szentmise - Bálint Gábor atya

December 1-én 800-kor Lulla szentmise - Bálint Gábor atya

December 1-én 930-kor Megyer szentmise - Bálint Gábor atya

Tabon Lajos atya végzi a szolgálatokat hétköznap és vasárnap is a szokott időben. Temetési ügyben Szalai Tamás andocsi plébános urat keressék!