Hirdetések - C év Évközi 33. vasárnap

2019.12.02

2019. november 17.

Kedd (november 19.):                Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepe

Csütörtök (november 21.):                   A Boldogságos Szűz Mária bemutatása a

templomban emléknap

Péntek (november 22.):              Szent Cecília szűz és vértanú emléknapja

1. November 24-én, vasárnap országos gyűjtés van a Karitász javára, amely adományokkal a rászorulókat támogatja Anyaszentegyházunk.

1. A bábonyi kápolnában december 1-jén nem lesz szentmise! A megyeri templomban 930 órakor kezdődik.

1. Akik a jövő évre is szeretnének Új Ember, Keresztény Élet, Adoremus újságokat előfizetni, kérem, szíveskedjenek jelezni a sekrestyében vagy a plébánián november végéig. Újságelőfizetést a jövő évre csak a teljes összeg (éves díj) befizetésével áll módunkban elfogadni.

1. Adventi zenei áhítatok lesznek a testvéregyházakkal együtt szombatonként 1700 órától a templomokban, amelyek előtt a város főterén ökumenikus gyertyagyújtás lesz 1630-tól, majd közösen vonulunk az áhítatok helyszínére. Tiszteljük meg egymást, intézzük úgy, hogy ezen alkalmakon részt tudjunk venni!

1. Betegségem miatt a falvakban a szentmisék rendje a következőképpen alakul:

November 24-én 1300-kor Sérsekszőlős szentmise - Bálint Gábor atya

November 24-én 1400-kor Zala szentmise - Bálint Gábor atya

December 1-én 800-kor Lulla szentmise - Bálint Gábor atya

December 1-én 930-kor Megyer szentmise - Bálint Gábor atya

Tabon Lajos atya végzi a szolgálatokat hétköznap és vasárnap is a szokott időben. Temetés ügyében Szalai Tamás andocsi plébános urat keressék!