Hirdetések -Szentháromság vasárnapja

2021.06.04

Szentháromság vasárnap

2021. május 30.

1. Június 9-én, szerdán tartjuk katolikus iskolánk tanévzáró Te Deumát a plébániatemplomban. Az ünnepi szentmise 8 órakor kezdődik, amelyet Varga László kaposvári megyéspüspök mutat be. Szeretettel hívjuk a híveket is!

1. Előre hirdetem, hogy június 6-án Úrnapja, a plébániatemplom búcsújának ünnepe. Szentmise csak Tabon lesz délelőtt 10 órakor és este 6 órakor. A délelőtti szentmise után megtartjuk a szokásos úrnapi körmenetet. Elsőáldozó ruhában várom az idén elsőáldozott gyerekeket, valamint hitoktatóimat délelőtt negyed 10 órára, hogy a mise előtt tudjunk még próbálni! Kérem, hogy virágszirmokat kis kosárban hozzanak magukkal, amelyet majd az Oltáriszentség előtt hintenek!

1. Egyházközségünk pályázatot nyert a templom külső felújítására, amelynek nagyon örülünk! Elmaradhatatlan a torony zsalugátereinek cseréje, amelyet az elnyert összeg nem tartalmaz. A 6 db zsalugáter cseréjére gyűjtést hirdetek az Egyházközségben, a bekerülési költsége milliós nagyságrendű.